Bonacibo Önerir Misiniz

Ulasaydiner

3 Aylık yavru pug köpeğim var bonaciboya geçmeyi düşünüyorum fiyat performans ürünü olarak gayet makul fiyatları var memnuniyetsiz olsno hiç görmedim ama petlebi ailesi önerir mi ?

22 CEVAP

Erogluekiin

Ben kullanıyorum içerik olarak arkadaşımın dediğine göre tek sorun etmiş o yüzden haftada et takviyesi veriyorum başlayalı günler oldu bir sorun yok kaka kokma gibi, arkadaşım 1 ayı geçiktir kullanıyor memnun ama kedi için diyorum. Fiyat performans olarak bence güzel ama maddi durumunuz iyiyse daha güzel mamalara bakabilirsiniz

İçeriği iyi değil biraz daha para ekleyip kaliteli bir mama alabilirsiniz bence

Erogluekiin

Evet bence de et yüzünden iyi değil deniliyor o yüzden ben et takviyesi veriyorum onu almaya devam edeceğim gibi şanlık

TATA4242

https://m.facebook.com/notes/figen-dalgak%C4%B1ran-arat/*********-denen-s%C3%BCrpriz-ve-sorularin-yanitlari/10152699684093433/

TATA4242

https://sosyal.petlebi.com/soru-cevap/40488-bonacibo-yas-mama-pouch

Merak edenler için,detaylı bilgiler verdim.

sekerfare21

3-5 mesaj atacak kadar savunulduğuna göre pek de iyi bir mama değil bence.

sekerfare21

Sırf yerli diye bu kadar övmeniz çıkarınız yoksa eğer komik duruyor. Övdüğünüz kadar iyi bir mama değil ve siz de çok iyi biliyorsunuz bunu.