Sarman Kedim Yavrulayacak,Sahiplenmek İsteyenlere...

tofuiscat

Merhaba arkadaşlar kızımın doğumuna 2 hafta kaldı,2-3 ay ne kadar sürer bilmem yavrular sütten kesildikten sonra sahiplendirmek istiyorum,isteyen olursa ulaşsın lütfen sahiplendiremezsem ben kendim bakacağım,ailem istemezse en kötü ihtimal arka bahçemize bırakırım ama hiç bırakmak istemiyorum yavru kedi sahiplenmek isteyenler buradan ulaşsın doğduktan sonra haber veririm. Yer : Kırşehir Merkez

12 CEVAP

Anonymus552223

Aha bahceye birakirim demis. Şaka misin ya? Evde dogup buyuyen hayvan bahceye birakilir mi? Ölurler. Bakamayacaksan dogurtmamaliydin.
Yalacagin sey su: yavrular 2 ayliga yaklasinca ilan acacaksiniz. 2 3 aylik arasi hepsini 1er hafta arayla sahiplendireceksiniz. En son anneyi de kisirlastiracaksiniz. Erkenden vermeyin yavrulari sırf kurtulmak için. Sagliksiz olurlar.

Siyammm

İlk başından kısırlaştırsaydınız keşke yavru için başlık açmazdınïz

gizemaslan

merhaba kedinizi çiftleştiriyorsanız üzgünüm doğacak yavruların sorumluluklarını almak zorundasınız. Kediniz de yavruları da oyuncak değil doğal ortamda doğup büyümüyorlar siz onlardan sokakta da hayatta kalmalarını istiyorsunuz kimse almazsa okurken şok oldum tepem attı. İlan açın ve sokağa bırakmayı aklınızdan bile geçirmeyin derim ben

Anonymus552223

Dur once bir sag salim dogsunlar:)

Anonymus552223

Ve bahceye birakmanin lafını bile etmeyin.

Cansumuezza

Sahiplendirdiginiz kişileri çok iyi seçip takibini yapın. Yavru kedi toplayıp yılanina yediren bile gördük. Bu konuda herkes dikkatli olsun lütfen

Linsenpai

Soru yerine ilan açarsanız daha çok kişi görür. Yavrular sütten kesilince de anneyi kısırlaştırın lütfen

Kontesiim

Sahiplendirme ilanlari verirseniz yuva bulabilirler bi kaç siteye ve instagrama ilan verebilirsiniz.Sakın bahçeye koymayın evde doğup büyüyen yavrular sokakta yaşayamazlar ya kaybolurlar yada ölebilirler sonlari bilinmezlik olmasin kedinizide kısırlaştırmanız en doğrusu olacak.

tofuiscat

Yanlış anlaşılmışım galiba ben,sütten kesilince sahiplendirmeyi düşünüyorum zaten ki bana kalsa kendim bakarım ama stajdı okuldu derken ben evde olmayacağım ve ailem bakamayabilir en kötü ihtimal olarak bahçeye bırakırım dedim zaten ki öyle bir şey yapabileceğimi sanmıyorum çünkü sokakta gördüğüm her kediyo eve almak isteyen biriyim ben ????‍♀️ ayrıca evet çiftleştirdik çünkü o annelik şeyini doğurganlığını elinden almak istemedim doğal bir süreç sonuçta ben de engellemedim :) dediğiniz gibi sütten kesilmeye yakın ilan oluştururum. Ve yavrular sütten kesildiğinde anne kedi tekrar kızgınlığa girmeden kısırlastıracağım. Sorumluluk sahibiyim,hiçbir canı öyle evde doğup büyütüp sokağa atmam zaten...

gozdeyilmaz

bu yavrucak kaç aylık acaba çok ufak duruyor :(

tofuiscat

11 aylık :) resimde 7 aylıktı ama telefonumdan resimler gittiği için onu koymak zorunda kaldım kedinin rengini falan görün diye... merak etmeyin erken çiftleştirmedik,kızgınlığa ilk 9 aylıkken girdi sonra 10 aylık olunca tekrar girdi vet çiftleşmesinde bi sakınca yok dedi ve çiftleşmesine izin verdik :)

tofuiscat

dediğim gibi isteyen olursa ve güvenilir biriyse sahiplendireceğim ama olmazsa ailemde yavrular sütten kesilinceye kadar alışır zaten umarım sahiplendirmek zorunda kalmam. İçim gidiyor çünkü... sokak yavrular için çok daha tehlikeli...