Fikriniz Nedir?

USTAAA

Anket

Evet
(12 oy)
Hayır
(3 oy)
Toplam (15 oy)

Kedi sahiplendirme sitelerindeki cins kedileri sahiplenmelimiyiz?

17 CEVAP

blue_hpood

ben de ankara kedisi sahiplendim, gerçi ben cinsine bakmadım. aslında hiçbir şeyine bakmadım. bir gün dedim ki, neden kedi sahiplenmiyorum, gittim sahiplendim. bir buçuk yaşında.. gerçi kedi diye panter ilanı koymuşlardı:D

Bulutcemre

Valla ben öncelikle engelli canlara bakmanızı tavsiye ederim ama bulunduğunuz yerde yoksa biraz ilan takip edin hangi yavruya kanınız kaynıyorsa deneyin şansınızı. Cins veya değil farketmez.Bu arada umarım bir canı evlat edinmeye hazırsınızdır. Kararınızı iyice düşünün. Evlat edindikten sonra da iyice araştırın nolur.Malum alıp sokağa atan mı çiftleştircem ben diye ortalarda gezen mi ne arasanız var.