Fikriniz Nedir?

USTAAA

Anket

Evet
(12 oy)
Hayır
(3 oy)
Toplam (15 oy)

Kedi sahiplendirme sitelerindeki cins kedileri sahiplenmelimiyiz?

17 CEVAP

gizemaslan

çok fazla ev değiştiren cins kedi dolu sahiplendirme siteleri illa yavru olmasına gerek yok iyi bakacağınızdan eminseniz ve son yuvasının siz olacağının sözünü verebiliyorsanız o psikoojisi bozulmuş kuzulardan birine de yuva olabilirsiniz cins istiyorum diyorsanız

Anonymus552223

Ucretsiz gibi gosterip para istiyor olabilirler.

gizemaslan

yetişkin cins kediler ücretsiz sahiplendiriliyor genelde 60-90 günlük bir kediden çok büyük ihtimalle ücret talep ederler

USTAAA

Ha anladım,insallah ben onu değilde o beni bulu :D

gizemaslan

dediğim gibi ilan sahiplerine ulaştığınızda yüksek ihtimalle ücret talep ederler :( ama deneyin şansınızı istiyorsanız

TATA4242

Zaten parayla satan belli oluyor,altına genelde seçereli vs.yazanları arama bile.Sanki töbe töbe neyse.Bunun harici hangi şehirdeysen o şehrin barınaklarına bak.Hep cins kedi var,bu aralar iyice atmaya başladılar.Ben sokakda bile cins köpek görür oldum.Tasmasını filan çıkarıp salıyorlar.Bizim bir arkadaş vardı zamanında.Nerede sahipsiz cins bir hayvan bulur gelirdi :)Hatta kedisinide gözümün önünde sokakda buldu ve siyam kedisiydi.Zamanında beraber cins köpekleri filanda bulurduk.Tabii taa bundan 10 sene önce (yaşımız 12 civarıydı.)onları mama karşığı sahiplendirirdik.Şimdi karşı çıkacaklar olucaktır ama malum çok küçüğüz,hayvanlara mama parası bulamıyoruz,iş yok, güç yok.Yani aradığınız zaman,bulursunuz.

Siyam demişken aklıma geldi.

https://sosyal.petlebi.com/yuva-ariyor/219606-mazlum-evkedisi-uysal

Hayatımda gördüğüm en vırvırcı kediler aman düşman başına :D

USTAAA

Tabiki sahiplenmeden önce telefonla konuşacağız eğer cidden sahiplenmeye sahiplencez ama eğer para isterse sahiplenmiycegiz aslında sokak kedisi arıyordum ama kayseride hiç sokak kedisi yok olanlarda hiç yaklaşmıyorlar:(

Anonymus552223

Illaki vardir ilanlarda. 1 ay daha bekleyin, simdi butun yavrular yeni dogdu. 1 ay sonra baslayacaklar sahiplendirmeye

USTAAA

Anlayamadım?

USTAAA

Yavru 60 günlüktü bide biride 90 günlüktü

Anonymus552223

Yok onu demiyorum. Tekir kedi isterseniz, sokak kedileri daha yeni dogurmaya basladi. Yaz yeni geldigi icin. 2 ay sonra daha cok tekir kedi ilani goreceksin. Suan daha bebekler

USTAAA

Tabi ki ha buyuk ha kucuk ha tekir ha cin:D cok ha kullandım,benim icin fark etmez ama bugün bazı cin ve yavru sahiplendirme kedi gördüm o yüzden bunu sordum yoksa farketmez hepsi birbirinden minos zaten:))

USTAAA

Cin deyil cins pardon :(

USTAAA

Inşallah ücretsiz bir kedi bulurum ve sahiplenirim sizede teşekkür ederim :)