Mama Bağış Kumbarası

Rkandu11

İyi akşamlar. Kızım çileği barınaktan sahiplenmeden önce bahçedeki çocuklara ve zaman zaman sokaktaki çocuklara poğaça gibi gıdalarla besliyordum. Bir çoğunuz gibi daha fazlasını yapabilmek için uğraştım ve uğraşıyorum. Ben paylaştıkça benimle paylaşan insanlar da oldu. Güzel olanı paylaşmanın mutluluğunu da paylaştık. Her zaman daha fazlasını yapmalıyız, başarmalıyız. Kötü insanların karşısındaki en güçlü silahımız vicdan ve merhametimiz, bu yüzden mücadele etmeyi, onları çaresizliğe terketmemeliyiz. En ucuz mamalar 3 liradan başlıyor. Her şey gönlünüzce olsun, sevgiler.

9 CEVAP

mercanslmz

Kumbara belirli bir ücret talep ettimi sizden bende böyle bişey yapmak istiyorum da

mercanslmz

https://patimama.com/mercan-in-dostlari

Hem soru güncel olsun hemde bağış yapmak isteyen olursa sokakta yüzlerce aç köpeğim var tavuk vs yetmiyor artik

Oske22

Pawguards'dan yardım isteyebilirsiniz. Pati koruyucusu olun bölgenizin düzenli olarak size mama gönderirler.

Rkandu11

Merhaba arkadaşlar, ilk ve son kez güncelleme yapıyorum ve buna mecburum. 30 kg mama dağıttım ve bitti. Bir çoğunuz gibi elimden geleni yapmak ve 1 cana daha ulaşmak için çabalıyorum. Sosyal medyada bağış yapmaları için uğraşıyorum olmuyor, ama sorun değil. Tanıdığım yetkili insanlara söylüyorum kabul ediyorlar, bugün eve dönerken mama bitti diyorum yarın da başkası dağıtsın diyor. İnsanlardan ümidimi kesip, yapabildiğimi yapmakla yetinicem gibi gözüküyor. Gene de şükür sessiz kalmıyorum. Bir çoğunuz gibi emek veriyorum. Son olarak aklıma bir söz geldi.
“Tüm hayvanları kurtaramasam da, hiçbirinin acı çekme sebebi ben olmayacağım." Stephen Rykwalder.
Sevgiler..

Rkandu11

Yorumda bağış kumbaram var. Fiyatlar 3-4 liradan başlıyor.

Rkandu11

Hayır ücretsiz bir şekilde oluşturabiliyorsunuz, yardımcı oluyorlar.

Rkandu11

Allah yardımcınız olsun

Rkandu11

Çok teşekkür ederim sağolun