Aşı Sorunsalı

Kerevit

Arkadaşlar merhaba . 2 tane bebeğimiz var 3 aylıklar. Karma aşı için 1 kilo mu olması gerekirdi. İç dış ne zaman yapılıyordu

4 CEVAP

velicankaya

İlk aşıları iç dış parazit 2 en erken aylıkken oluyor ilk fırsatta vete götürüp yaptırın

velicankaya

Pardon en erken 2 aylıkken oluyor

Ben yedi haftalıkken parazit uygulamaları için götürdüm Veterinere. Dış parazit için ense damlası damlattı, iç parazit aşısı için zayıf buldu kontil şurup yazdı, karma aşısı için de bir ay sonra gelin dedi.

Kerevit

Veterinere danışayım ben kesinin bünyesi önemli anlaşılan teşekkür edermmm:)