Kızımın Göz Pınarında Beyaz Akıntı

altininannesi

Daha yeni oluştu neden olmuş olabilir lütfen cevap

7 CEVAP

ZehraBulutt

Bu çapak gibi bir şey ya :) benimkinde sabahları sümük gibi oluyor kocaman hahaha
Gün içinde de olabiliyor böyle minik minik.

altininannesi

@ZehraBulutt ay vallahi internetten bakınca neler neler yazınca o kadar panik oldum ki....Çapağa kurban olurum yani şu an :D

Linsenpai

Ay hemen internete güvenmemek lazım ya. Bizimkinin boynunda apse oldu ben sabahı bekleyip vete gidene kadar neler okudum kanser,fip,tümör falan. En kötüsüne hazırlayıp gittim kendimi adam apse sadece iki haftaya iyileşir deyince sinirlerim boşaldı ağladım dışarda alslldlgogksk

Linsenpai

Bizimkine de oluyor uzun süre uyuyunca, silin geçer. Normal :)

altininannesi

@Linsenpai o kadar iyi anlıyorum ki şu an...Benim de öyle oluyor çoğu veteriner randevumuz jfhfhdjdjdjf

altininannesi

Çok teşekkür ederim ama uyumadı bugün doğru düzgün ilk defa gördüm telaşlandım

Bulutcemre

Çayla da silebilirsiniz