Schesir Ve Brit Care Yaş Mama İyi Midir?

hazalaydin

içeriklerine baktım bence iyi gibi. kullananlar var mı acaba memnun mudur? sipariş vereceğim

7 CEVAP

Cansumuezza

Hiiiç düşünmeden verin

Kontesiim

Schesir,nutri,gimcat içerik olarak gayet iyiler gönül rahatliğiyla kullanilabilir

Kuzucansu44

Schesir kullanıyorum, memnunum içeriğinde güzel. Brit Careyi bilmiyorum ama şunlara da bakabilirsiniz:
Nutri Feline
Nd

psabrk

Bana kalırsa ikiside gayet iyi.
Memnunlukta kediden kediye değişiyor maalesef A kedisi sevip yerken B kedisi yemiyor.
Deneme yanılmayla seveceği mama markasını,türünü bulmanız gerekiyor.

Cansumuezza

Schesirden çok memnunum. Zaten schesir yedikten sonra britin yüzüne falan bakmıyorlar

hazalaydin

teşekkür ederim schesir sipariş veriyorum o zaman :)

Ece907744

brit care ve chefs choice kullanıyorum yaş mamada tavsiye ederim