Merhaba Kedim Bugün Kusuyor.

baskk1

Kedim bugün kusmaya başladı ilk sarı renkte daha sonra ise yeşil kustu İshali de var dün banyo yaptırmıştım ve manasına haşlanmış tavuk ve patates suyundan katmıştım sizce sebebi ne olabilir lütfen yardım edin

3 CEVAP

Cansumuezza

Niye banyo yaptırdınız? Banyo yaptıktsn sonra düzgün kurutmadiniz heralde ki üşütmüş hayvan

catguardian

veterinerinize haber verdiniz mi? soğuk almış olabilir ama veterinerinize haber vermekte fayda var. kakasında kan yok değil mi?

catguardian

Ve evet gerekmedikçe banyo yaptırmayın lütfen dilleri antiseptik onların ve günün büyük bir kısmını zaten kendilerini yalayarak geçiriyorlar onlar yeterince temiz yani merak etmeyin