Kedilerde Hindistan Cevizi Kullanımı

tofuiscat

internette bir yazı gördüm ama emin olamadım açıkçası,kedi köpeğiniz sağlıklı sindirimi,parlak ve güçlü tüyleri vs için hindistan cevizi yağı kullanabilirsiniz yazıyordu,ayrıca dış parazite de iyi geliyormuş ? ben kedimin patilerine fırsat buldukça masaj yapıyorum çok hoşuna gidiyor acaba bir miktar hindistan cevizi sürsem patilerine bir sakıncası olur mu ki? mamasına flan da katabilirsiniz yazıyor iyi geliyormuş deneyen ya da bilgisi olan var mı?

2 CEVAP

tofuiscat

teşekkürler :)

Patilerine, tüylerine dişlerini temizlemek için bile kullanabilirsiniz tüylere ayda 1 kez çay kaşığı kadar hindistan yağını elinizde eritip tüylerinin diplerine sürebilirsiniz tüylerine iyi gelir