Kedimin Boynu

sedaipeek

Arkadaşlar şınattan beridir kedimde mantar sorunu vardı aşı oldu daha sonrasında kulak altına yayıldığı için ecosin kullandık 2 kere. Sonrasında kulak uyuzu başladı iğne vuruldu 10 günde bir şimdide boynunda bir yara çıkmıştı küçüktü kantaron kullandım kabul bağladı veterinerimiz egzamadan şüphelendi ve kedi iyileşmediği için bir hafta kadar bekleyelim duruma göre bağırsak infülansına başlayalım dedi fakat bu boynundaki yara iyice genişledi boynunun kenarlarına kadar kabuk bağladığı için mi böyle bilmiyorum ama. Bu durumu yaşayan ya da bilgisi olan arkadaşlar yazabilirse sevinirim endişeleniyorum gerekirse veteriner değiştireceğim

1 CEVAP

Bulutcemre

Böyle durumlarda birden fazla hekim görüşü almak önemli bence