Kedim 1 Ay Önce Doğurdu 4 Yavrusu Var . Memesi Yara Oldu

Ersen499

Yavrular tırnakları ile annenin memesine zarar veriyor. Fotoğraftaki gibi yara oldu ne yapmalıyım düzelir mi yoksa veterinere götüreyim mi ?memede sertlik yok
sıcaklıkta var
Yavrularını emzirmiyor memesi acıyor
Lütfen yardım

2 CEVAP

Nrcn_arsln

Ben bilmiyorum ama veterinere götür, mikrop kapabilir. Hiç bişey yapmazsa bile bi ilaç falan verir mikrop kapmasın diye

Anonymus552223

Cok kotu olmus. Yavrulara yas mama falan verin anneyi de veterinere goturun. Gercek papatya cayiyla da kompres yapin. Hayvan nazil aci cekiyordur. Bu seviyeye gelmesine izin vermemeliydiniz