Kedim İştahsız Ve Kustu

Nrcn_arsln

Kedim birkaç gündür ki pek bir şey yemiyor. Sırf yesin diye mamasına azıcık yoğurt katıyorum yada mamasını ıslatıp veriyorum. Bunu yapınca da alışıyo ve hep öyle istiyo. Ben de bu gün hiç bişey yapmadan verdim mamasını, aç kalınca mecburen yedi. Baya zaman sonra da kustu. Kulaklarını elledim soğuktu, acaba üşüttü mü?

4 CEVAP

Nrcn_arsln

Yediği mamayı kustu bu arada

bademthecatt

Maması bayatlamış olabilir mi? Tuvaleti enerjisi felan nasıl?

Nrcn_arsln

Yemeğini pek yemediği için tuvaletini de normalden çok az yapıyor. Enerjisi gayet yerinde.

Nrcn_arsln

Mamasının paketini sıkıca bağlıyorum hava almayacak şekilde ama