Yavru Kedi Tuvalet Sorunu

bbeyzvv

minişlerim 1 buçuk aylık oldu ara ara katı gıdalar yiyorlar çişlerini kuma yapıyorlar kakalarını da yapmaya çalışıyorlar ama kuma gidip yapıp kaka daha poposundayken çıkıp yere sürtüyorlar popolarını bu durum geçici mi yapabileceğim bir şey var mı anne kedi kızıştığı için pek ilgilenmiyor yavrularla sadece emziriyor ve günde bir kere kaka normal mi

4 CEVAP

anjelik123

Poposunda gördüğünüzde çıkmasına izin vermeyin kumda tutun. Totosundan düştüğünde çıksın ve günde bir kere yapmaları normal

bbeyzvv

ben yere silince farkediyorum genelde ama tuavletteyken görünce öyle yapıyorum

anjelik123

Öyle öyle alışır benim boncuğumda yapıyodu aynısını kumdan çıkınca totosundan düşüyodu ordan biliyorum :)

bbeyzvv

iyi bari bi an hep böyle kalcaklar diye korktum teşekkür ederimmmm