Kedi Maması

Fatmakrkmz

Burdan aldığım bilgiler ve araştırmalarım sonucunda ND yavru kuru maması ( 1.5 kg)almaya karar verdim. Macun konusunda kararsızım. Çoğunum İçerisinde bir bitki ile ilgili sorun olduğu söylendi. Bu yüzden macun şimdilik almamayı düşünüyorum. Yaş mamaya gelecek olursak 1 aylık için 20 tane yetecektir haftada 4-5 defa versem olur. Ama bunda hangi marka almalıyım bu konuda kararsızım. Kedi ödül çubuklarını ya da başka ürünleri ayrıntılı bir şekilde açıklarsanız çok sevinirim. Bu arada. Güzel kedilerimizin güzel anneleri hepinizin anneler gününü kutluyorum ♥️ Son bir sorum olacak. Mamaları vs en uygun nereden alabilirim ? ŞİMDİDEN YARDIMCI OLAN HERKESE TEŞEKKÜR EDİYORUM ????

5 CEVAP

Schesir bence

bademthecatt

Hepsi sağlıklı ve alınabilir ama kedilerin çoğu schesiri çok seviyor

Yaş mama olarak alabileceginiz markalar ;
Schesir
Nutri feline
Naturea
Gimcat
ND

Fatmakrkmz

Bunlardan en sağlıklısı ve en alınabiliri hangisi sizce. ?

Fatmakrkmz

Bunlardan en sağlıklısı ve en alınabiliri hangisi sizce. ?