Kendime Yeni Kum Ve Yeni Mama

yusufkti

Ben kedime sürekli bir veteriner den aynı kum aynı mama alıyordum ama artık kaliteli bir mama ve kum kullanmak istiyorum kumun kokmaması tercihimdir. Tavsiyelerinizi bekliyorum...

2 CEVAP

bademthecatt

Vancat veya micho öneririm kum olarak. Mama olarak N&D,fitmin purity,instinct,advance,matisse,brit care,profine bütçenize göre bakıp seçebilirsiniz

tuanatuti

vancatten proline geçtim ama proline ı sevemedim gitti vancatin pudra kokulusunu öneririm kokusu hiç gitmiyor