Kedi Ve Korniş Sorunu

Sudeckmkc

Arkadaşlar merhaba 6.7 kg ağırlığında tosun mu tosun bir kedim var kardeşiyle koşuştururken perdeye tırmanıyor ve kornişin köşesi sürekli aşağı düşüyor. Kedimin perdeye çıkmasını asla engelleyemiyorum kornişi nasıl sağlamlaştırabilirim bilgisi olan var mı?

5 CEVAP

ZehraBulutt

Ekstra birkaç yerden daha sabitleyin matkapla tavana daha sağlam olur. Perdeleri kısaltmak da bir seçenek.

velicankaya

Sıcak silikon sıkabilirsiniz yıkadığınızda daha kolay çıkartırsınız

Sudeckmkc

Kornişi silikonlarsam alçıpan tavana zarar gelmez mi?

velicankaya

Peçete sıkıştırabilirsiniz

Betulergin

Kedi uzaklastirici spreyler var ondan alabilirsin, bir iki kere eşyaya sıktıginda sonrasında unutuyorlar, bizimkilerde ilk başta çok tırmandılar ama şuan unuttular bu şekilde