Kedi Saldırısı

bkeklikci

kedim daha 5 aylik ama cocuk gordunmu hemen tislamaya basliy ve hemn saldiriyo kuzuk kuzenimin yüzünden zor cektim neden boyle oluyo buyuk insanlara hic sinirlenmiyo

5 CEVAP

BENU

Kedinizi sokaktan almısanız ve çocukların kötülügünü görmüşe tabiki de nefret eder ama bazı kediler çocuk sevmiyorum ve sorunu çocuktada aramak lazım

bkeklikci

yok hayir daha hic sokak gormedi

Tarcinn

Küçük çocuklar bazı hareketleriyle ve yüksek sesleriyle korkutabiliyorlar kedileri. Kedinizin karakteri/yapısı da böyle şeylere tepki göstermeye yatkınsa (tıslamak,tırnaklamak,ısırmak vb) hoşlanmadığını böyle gösteriyordur. Mesela bizimkinin hiç saldırma gibi huyları yoktur. Benim oğlumda çocukları sevmiyor.. Sadece bir delik bulur ve oraya saklanır.

tubanur

Çocukların değil, kedinizin iyiliği için çocuklardan uzak tutun kedinizi. Hayvanları oyuncak ediyorlar o tiz sesleriyle bağırıyorlar hayvanlar da korkuyor doğal olarak.

bkeklikci

tamam sagolun