Kedim Mantar Aşısından 1 Gün Sonra Hep Uyudu

Merhaba 2 aylık kedişim mantar aşısı oldu ama 1 gündür uyuyo çok halsiz daha önce yaşayan var mı rica etsem cevaplasa şimdiden teşekkürler

6 CEVAP

Merhabalar, mantar aşısı normalde mantar olmadan çok fazla uygulanmaz. Tek mantar türüne etkilidir. Kedilerde ise 3-4 farklı mantar çeşidi vardır . Mantar aşısı ağır bir aşı olduğu için biraz sakin olması normal. 2 gün içersinde iyi olmaz ise hekiminiz ile irtibata geçiniz.

Çok teşekkür ederim şimdi biraz daha iyi :)

burcuadali

Geçenlerde bende yavru kedime aşı yaptırmıştım o da çok halsizdi yemek yemeyip uyumuştu tüm gün boyunca. kötü bir şey yok kaygılanmayın ertesi güne normal zıpır hallerine dönüyorlar :’)

Linsenpai

Aşılardan sonra halsiz olmaları normal. Toparlar birkaç güne endişelenmeyin:)

Ama ön patisini biraz eğik tutuyor dokunduruyo kumunu falan kazıyo ama arada bi basamıyo incinmiştir değil mi?

Asliszgn

Endişelenmeyin bende geçen hafta kedime mantar aşısı yaptırdım veterinere bir iki gün ayağının üstüne basamayabilir sekebilir endişelenmeyin demişti herhangi bir sorun olmadı bizde ama böyle bir ihtimal varmış içiniz rahat olsun