Taurin Kullanımı

Pisi1

Kediler için taurin macunlar varmiş.Göz ve kalp sagligina iyi geliyormuş.Kullanan var mı ya da bir zararı dokunur mu ?

7 CEVAP

bademthecatt

Mamasında yeterli miktarda varsa ek kullanmaya gerek yok

Merhabalar, 5 yaşın üzerinde ki kedilerde günlük olarak 150 mg taurin tüketmelerinde ilerleyen yaşlarda oluşabilecek kalp hastalıklarına karşı dirençli olurlar.

Pisi1

Teşekkür ederim :)

merhabalar ihtiyacı varsa kullanın derim, ama ilave bende gerek görmüyorum.

srplzngl

macun değil de saf taurin kullanmak daha sağlıklı ve mantıklı. miktar sıkıntı değil, fazlası idrarla birlikte atılıyor.

Evet kalp hastaliklarini engelliyor diye biliyorum kullaniminda sorun yok bence

Pisi1

Çok teşekkür ederim :)