Kedilerde Aşırı Tüy Dökülmesi Nasıl Önlenir

İşyerinde beslediğim kedilerimden birinde deriye kadar tüy dökülmesi yaşandı. sorun nedir acaba

4 CEVAP

Merhabalar geçmiş olsun , tüy dökülmesi ile ilgili videoumu izlemenizi tavsiye ederim. Sonrasında sorunuz olursa tekrardan ulaşabilirsiniz. Bağlantı (Link) açıklamasını girin

Linsenpai

Mantar gibi bir deri problemi olabilir. Veteriner kontrolü şart. Geçmiş olsun

PersianCat

Mantar büyük ihtimal

Yagizsolakk

Vet. Hekime git böyle bi durumda birşey yoksada zaten gönderirler aslında paracı değildir vet.hekimler !!!