Acil Yardım

sokakta dayak yemiş ezilmiş bir yavru kedi buldum onu sahiplenmek istiyorum ama çok karkuyor o karkusunu nasıl yenebilir

4 CEVAP

yaaa gerçekten mi bence onu eve al ona güzel davran korkusunu eğer sana güveni olursa anca o zaman korkusu geçebilir.

KediKasik

Eve almak isterseniz mamayla onu çağırabilirsiniz. Benu'nun dediği gibi sevgi gösterirseniz atlatacaktır. Ama insanlardan biraz korkabilir büyüyünce.

Busracaki

Lütfen o kediciği orda bırakmayın alın evinize iyileştirin sevgiyle yaklaşıldığını görünce alışacaktır.

BENU

Siz ona hep sevgi gösterin zamanla atlacaktır...