Sevimli dostunun her ihtiyacında petlebi.com hep yanında!

PETLEBİ GÜVENCESİYLE, HIZLI KARGO ve EN UYGUN FİYATLAR

Alman kurdumu husky mi '

BENU
BENU

116602


Bahçali bir eve çıkıcam hangisi sizce


17 Cevap

KediKasik
KediKasik

844


Alman kurdu bence. Çünkü huskyler bildiğim kadarıyla sıcak yerlerde kalamaz kalırlarsa çeşitli sağlık problemleri çıkıyor. Hem alman kurdu eğitilmeye daha yatkın.


nildogcat
nildogcat

13580


Eğer husky istiyorsan bahçe çitlerini toprağın altına kadar döşetmen lazım ve Husky'ler çok uluyorlar.Bence Alman kurdu.Ama tabiki karar senin :)


ErenS
ErenS

127


iki canda oldukça güzel, bence barınakta mutlaka iki cinsten de bulabilirsiniz. Belki bebek olarak bulamazsınız ama 1-2 yaşında bulmanız olası, şans vermenizi öneririm.


tubanur
tubanur

120464


Bakabilecek imkanınız varsa kesinlikle husky. O kadar mükemmel canlılar ki. Fakat bir o kadar da zahmetli olurlar. Örneğin; aradığı serinliği sağlayamayacaksanız sahiplenip eziyet etmeyin. Ayrıca söylendiği gibi çok ulumuyorlar. Tecrübeyle sabittir :)


KediKasik
KediKasik

844


Huskylerin bakımı çok daha zor gezdirirken sıcak yerlerde gezdirmemek lazım. Genelde sıcaktan bunalmışsa falan uluyorlar. Bildiğim kadarıyla barınaktan yavru vermiyorlar. Barınakta her cins köpekten bulabilirsiniz.


ilanekle
ilanekle

8389


Husky bakıyorum. Sıcakta sorun yaşatmadı bize. Çok inatçı fakat çok akıllı . Hiç kimseye zararı dokunmuyor ama kötü oluğunu düşündüğü kişilere karşı çok agresif oluyo. Yaramazlar senden sürekli ilgi beklerler. Fakat husky cinsi köpekler bir sürü köpeği olduğundan sahibini yanında görmek ister bu nerenle onu bahçede bırakıp bir yere gittiğinde kaçmaya ve sizin yanınıaa gelmeye çalışır. Tuvalet eğitimini çok kolay alır. Komut
öğretmekte zorlanabilirsin. En kötü huyu küçük yaşta eğitim almazsa tasma çekiştirme huyu sizi deli eder.


Alman kurdu bakmadım ama hakkında bilgi sahibiyim. Korumacı bir köpektir, sosyalleştirilmelidir böylece
zarırı dokunmayan insanlara saldırgan tavırda davranmaz. Eğitimi kolaydır . Sahibini mutlu etmeyi sever. Görünüşlerinin aksine oyuncu bir köpektir.
Sana bir önerim var. Sokak köpeği! Resmen tuvalet eğitimlerini kendileri alıyor ve davranış eğitimlerini önceden almış gibiler. Çok uyumlu , oyuncu, sevecen ve nazikler


ilanekle
ilanekle

8389


İçine ısınan köpek hangisi ise onu seç. Bide sıcak havlarda husky cinsi köpek alacak iseniz üstüne su dökerek, yoğurdu sulandırıp vererek serinlete bilirsiniz arada suyuna buz atıp suyunun ılımasını önleyin. Çok sıcak havalarda ona bir şişme havuz alıp doldurarak onu oynatın.


ilanekle
ilanekle

8389


Uluma ve havlama huyu azdır sıcak diye ulumazlar.


Alman kurdu saldırganmiş bence husky


gizem13
gizem13

671


Sibirya kurdu adı üstünde. Soğuk yerlerde yaşaması gereken bir hayvanı ülkemiz gibi sıcak bir memlekette yaşatmaya çalışmak onlar için bir eziyettir bence. o yüzden alman kurdu al diyorum ben.


Soruya cevap yazabilmek için üye girişi yapmalısınız: Üye Ol Giriş Yap
835 Görüntüleme
17 Cevap
1 Pati

Sorunuz mu var?

Uzmanlardan ve diğer üyelerden faydalı cevaplar almak için:

Yeni Soru Sor