Anne Köpek

Esma12345678

Merhaba mahallemizdeki sokak köpeği doğurdu sokak köpeği olduğundan yemek bulması olasılı az biz mahalleli olarak yemek artıklarını falan veriyoruz ama köpeğin sütünü artırmak için neler vermeliyiz yardımcı olur musunuz? yavrular daha çok küçük olduğundan anneleri neredeyse yanlarından hiç uzaklaşmıyor böylece hiç yemekte aramıyor sadece bizim verdiklerimizle yetiniyor biraz annenin enerjiside artırmalıyım ama anne hiç mama yemiyor mama yemeğe alışmamış hep normal yemek yiyor neler vermeliyim

1 CEVAP

Linsenpai

Kasaptan kemik alıp suyunu kaynatırsanız ve ekmek doğrarsanız çok güzel yer