Canım Çok Yanıyor İnsanlar Çok İğrenç

bbeyzvv

görür görmez ellerim titredi gözlerim doldu instagramda @kopekvelisiii hesabındaki kişi tedaviye almış desteğe ihtiyacı var bu güzel annemize 1 ay boyunca ağzı telle bağlanarak tecavüz edilmiş

5 CEVAP

ZehraBulutt

Açamadım bile linkleri, Allah perperişan etsin, süründürsün inşallah böylelerini.

mishathecat

Ya şu hayvan hakları artık seçim vaadi olarak kalmaktan çıksın! Bu canların hiç mi değeri yok? Onlar da can değil mi? Vergi alamadıkları hiçbir şeye değer vermeyen bir toplumun içinde olmaktan iğreniyorum artık.

bbeyzvv

sokak hayvanına tecavüz yuvarlama 950 tl
pitbull SAHİPLENDİRME (satma demiyorum) 9binden fazla... ne diyebilirim ki

Siyammm

Allah'a havale ediyorum bunlara insana yapınca ne ceza veriliyorsa o verilsin . Alıkoymak tecavüz vs. Yazık hayvana bide bu hayvanı bir ay tecavüz etmişler ağzı parçalanmış yinede bir insana yapılmasından daha az ceza alıcak cani . Bıktım buinsanlardan