Mamayı Tavsiye Edermisiniz

GamzeUmucu

Merhaba bu mama nasıl tavsiye edermisiniz ? Yoksa proplan duo delice kuzu etlimi tavsiye edersiniz?

10 CEVAP

jamesdeen

Kesinlikle ND alın. ND varken Proplan'ın adı bile geçmemeli

GamzeUmucu

Hepinize çok teşekkür ederim cevap verdiğiniz için. Bu mamayı aldım 2 gündür geldi dün tüm gün boyunca yemedi bugün akşama kadar yine yemedi elimizle tek tek verdik ancak öyle 3 mama kabı yedi çok şükür inşallah elimle vermeme gerek kalmadan yer.. Ayrıca kokusuda çok ağır ondan yemiyor olabilirmi diye düşünüyorum

katılıyorum nd mükemmeldir

GurkanKont

Ben proplandan ND geçtim kuzu etlisine köpeğim severek iştahlı bir şekilde yiyor . Düşük tahıllı tercih ediyorum enerji konusunda çünkü fazla gezdiremiyorum bi yorumda böyle okumuştum doğruluk oranı ne kadardır bilemem bende söylemek istedim ama mama olarak ben ND tavsiye ederim yaklaşık 3 haftadır kullanıyorum ve çok memnunum . Birde yaş mama alıyorum ufak karışım yapıp veriyorum onuda ROKUS tercih ediyorum

ZehraBulutt

Kesinlikle bunu alın.

GamzeUmucu

Peki içerikten anlayan varmı ? Sanırım artık fotograf yükleyemiyorum neye dikkat etmeliyim içeriğinde

yaprakonur

ND kaliteli, yüksek doğal protein oranına sahip mamalardandır. Proplan'la aynı sınıfta bir mama olduğu söylenemez.
Ben de kızımda düşük tahıllısını da tahılsızını da denedim ve ikisinden de memnun kaldım. Fakat lütfen yüksek protein oranının yüksek enerji yakma ihtiyacı yarattığını unutmayın.
Tavsiyem küçük paketlerde deneyerek, haraketleri ve dışkısını gözlemleyerek güzel kızınız için doğru mamayı bulmanız.

yaprakonur

İçerik konusunda da içeriğinde sıralanan maddelere bakmanız gerek. İlk baştakiler en çok bulundurdukları maddelerdir.
Aradığınız şey doğal protein ve et kaynaklarının ilk sıralarda olması, işlenmiş protein kaynaklarının mümkün olduğunca bulunmaması.

Carathras

İçeriğinde gerçekten et ve hayvansal protein olan (işlenmiş, vs protein tozu değil) dünyadaki birkaç kaliteli mamadan bir tanesidir.
İçeriğine güvenerek devam edebilirsiniz. Pek çok çeşidi var dostunuza uygun olduğunu düşündüğünüz paketi seçin.

Kuzucansu44

Ben de köpeklerime aynı mamayı kullanıyorum. En başta alışana kadar birkaç gün yemez, sonra iştahla kendi başına yer. Benimkiler çok severek yiyiyor