Brit Care Kitten

aze

Kedime bu mamadan almayı düşünüyorum içeriği şuan kullandığımız reflex mamaya göre çok daha iyi. Fiyatıda uygun kullanan var mı veya tavsiye verecek olan ?

10 CEVAP

fatmatina

Brit care kuru mamasını denemedim ancak yaş mamalarını tavsiye ederim bayağı kaliteli ve kedim de seviyor kuru maması da iyidir diye düşünüyorum brit care güzel bir marka deneyebilirsiniz.

aze

Teşekkür ederim :) yaş mamalarının güzel olduğunu çok kişiden duydum kuru mamasının içeriği de bence iyi değerleri dengeli tabi benim fikrim henüz denemedim deneyince bilgi veririm

fatmatina

Bende merak ediyorum ancak 1 yaşına gelene kadar sevdiği Royal Canin markadan vazgeçmeyi düşünmüyorum RC bulamadığım bir anda happy cat aldım mecburiyetten ama kedim sevmedi resmen zorla yedi doğrusu kokusu beni de çok rahatsız etmişti fazla yoğun bir kokuydu yememesine şaşırmadım:)hemen RC siparişi verdim o yüzden şimdilik RC ye devam sonrasında da hills ideal balance düşünüyorum onu da deneyebilirsiniz ancak bütün sitelerde tükenmiş durumunda beklemeniz gerekecektir:)

aze

Ben hillsin ürünlerini pek beğenmiyorum açıkçası dışkıda çok fazla koku ve artış gözlemledim bende royal veriyordum sonra bulamadığım bi zaman reflex verdim royaldem daha güzel yedi ve dışkısında koku yok düzenli ama tabi arada royal karıştırıp veriyorum bunun dışında ek gıda takviyesi de yapıyorum haşlanmış yumurta peynir tavuk balık gibi haşlama olarak severek yiyor siz ek gıda veriyor musunuz

fatmatina

Evet bende ek gıda veriyorum yumurtanın sarısını vermeye yeni başladım onun dışında yaş mama,peynir,yoğurt,haşlanmış tavuk veya et,ton balığı veriyorum birde ekstra vitaminleri var onları veriyorum bir iki çeşit ödül maması var onları da veriyorum tabi dönüşümlü oluyor bunlar hepsini bir anda vermiyorum aşırı yüklenme olur:)Bir iki defa da yeğenimin bebek maması şeklinde olan muhallebisine dadanmıştı gidip gelene kadar bitirmişti tabaktakini o kadar seveceğini tahmin edemezdim ama tabi onu ekstra olarak vermiyorum o bir an ilgisini çektiğini farkettiğim bir gıdaydı:)ileriki zamanlarda içerik bakımından inceleyip bir zararı yoksa vermeyi düşünüyorum gimcat in pudingi gibi bir şey oda aslında.

aze

Evet bende hemen hemen sizin gibi şeyler uyguluyorum ama henüz vitamine geçemedim biran önce edinmeyi düşünüyorum birde bir yerde okudum bebe bisküvisini sütle ıslatıp verenler olmuş denemek istedim ama korkuyorum açıkcası

fatmatina

Normal süt kediler için çokta faydalı değil sütün içindeki laktozu sindiremiyor kediler o yüzden çok fazla vermemenizde fayda var iyi araştırın

aze

Bunu biliyorum teşekkür ederim yinede

berno4ka

orijen.aliyorum cok sqglikli

aze

Denemek istediğim bir mama