Kedimin Yanağı Şişti

Yumyy

Kedimin 3 4 gündür bir yanağı şiş. Böcek ısırığıdır bir kaç güne gecer diye düşünüp üstüne düşmedik ama bugun yanagina baktigimda siyah siyah yara kabuklari gördüm. Birkac zamandir da cok sakin ama yemegini yiyor disari cikip geliyor. Kedisinde boyle birsey yasayan var mi?

6 CEVAP

bbeyzvv

benimkini de ısırmıştı böcek 2hafta falan şiş kaldı veteriner böcek zararsız olduğundan ilaç uygulamayalım dedi hala hafif izi var ama sorun olacağını sanmıyorum kedide anormallik görürseniz veterinere danışırsınız

Merhabalar, yanak şişliği böcek sokmasından olabilieceği gibi diş ve diş eti iltiahplarında da görülebilmektedir. detaylı kontrol için veterinere gitmenizi tavsiye ederim. instagram adresim

bbeyzvv

diş ve diş eti iltihabında diş etinde de anormallik görülür diye biliyorum

Yumyy

Suan cani cok yaniyor yanagina dokundurtmuyor kendi kendine patlamasini bekliyorum bende

Yumyy

Yanagindaki siskinligi kaşıyarak patlatti. Ve inanilmaz iltihapli pespembe renkte kan akti. Inanamadim icinde yesil yesil noktalar vardi. Ama durumu iyi sadece kendine yine dokundurtmuyor. Yarin sabaj goturecegim.. tesekkur ederim

Cansumuezza

Ne durumda?