Yara İzleri

ulger

Bahçeye yabancı köpek girmiş boğuşmuşlar :( yüzü için onarıcı bir krem ve tüylerinin yeniden çıkması için ne yapabilirim daha önce de kavga etti çoğu yerinde kıl yok çok kötü duruyor yüzünün eti görünüyor nerdeyse

not: veterinere gidemiyoruz

4 CEVAP

Linsenpai

Benim kedimin boynunda apse tedavisinden sonra kocaman açık yara olmuştu ve veteriner önerisiyle teramisin ile madecassol karıştırıp kullandık çabuk iyileşti. Deneyebilirsiniz ama yine de kendi veterinerinize bir sorun belki başka birşey söyler

ulger

Teşekkür ederim bunları duymuştum bir sorayım :)

ulger

Fotoğraf atamamışım galiba yüzünün eti görünüyor :(

Linsenpai

Şuan gidemeseniz bile fotoğraf atıp wp'dan sorabilirsiniz :)