Acilll Yardım Edin Nolurrr

pillikontes

Mrb herkese

bir yavru kedi var şuan annesini kaybetmiş galiba sabahtan beri miyavlıyo araba altından çıkmıyo kimse de yardım etmiyo ben yanımda yaş mama vardı verdim arabanın altında yedi hala miyvalıyo çok korkmuş yardım edecek biri var mı çok çaresiz kaldım burdaki insanlar kedi beslememize bile karşı bu yavru ya araba altında kalacak yada büyük kediler zarar vericek nolur bu yakınlarda olan hayvansever var mı yakalayalım güvenli yere alalım :(( Küçükçekmece ikitelli osb marmara küçük sanayi sitesi içinde yönetim binasının yanında .. yardım edecek biri varsa el birliği ile kurtaralım nolur :(( yakınınız yada tanıdığınız varsa nolurr acill

15 CEVAP

Linsenpai

Ben ta Maltepe'de oturuyorum ve arabamız da arızalı şuan :( ama Instagram hesabımda paylaştım, umarım ordan biri çıkar

Zukoo

Ben yakında olsam gelirdim ama kutunun içine yemek koyup gelmesini bekleyebilirsiniz. Ya da belediyenizi arayıp bildirin veteriner işleri müdürlüğüne yönledirirler

Zukoo

Belediyeler sokak hayvanları için ücretsiz yardımcı oluyor. Bence arayın derim.

Zukoo

411 07 40 numarası bu arayın hemen

pillikontes

yok gelmiyorlar yaralı travmalı olursa gelebiliriz diyorlar

Zukoo

kedi noldu

Minimesi

Kediyi çıkarabildinizmi.

pillikontes

Ben hemşireyim ve nöbete gitmem gerektiği için çıktım itfaiye yi aradık ben çıkmadan aradık güvenlik orda onları bekleyecek yarın nöbet çıkışı uğrayacam inşallah kurtarırlar anne kediyi bulamadık o olsa anneyi getirirdik onun kokusuyla çıkardı ama onu da bulamadık kartondan yuva yaptık çıkarınca oraya koyacak güvenlik mama ve su da koydum elimden gelen bu kadardı insanlar hiç merhametli değil yoldan geçenlerden yardim istedim kimse umursamadı.. 153 ü aradım umursamadı nasil bir dünya olmuş yazık gerçekten

pillikontes

yanımda taşıma kabı da yok korktuğu için çıkamıyo da tahmini 1 1,5 aylık civarı belki daha küçük avuç içi kadar

pillikontes

yok mu bu yakınlarda oturan birisi ilk defa bu kadar çaresiz kaldım :(

pillikontes

çok teşekkür ederim belediyeyi aradık ama gelen olmadı araba motoruna girmiş dedik tamam dediler ama gelen yok .. güvenlik ile beraber şuan yaş mama ile kandırmaya çalışıyoruz ama çıkmıyo sürekli miyavlıyor..file tarzı bişey bulamadık kalın eldiven giydik tutarız çıkarsa ama çıkmıyo olduğu yerden arabanın altında arabanın sahibini de bulamadık bekliyoruz

Ser77

yakalasinlar size versinler yardim etsinler yakalamaya eniyisi itfaiyeyi arayin hemen

Ser77

Itfaiye gelir arayin lutfen

pillikontes

kedi hala orda motordan çıkmış ama arabanın altından çıkmıyormuş hem açlıktan hem korkudan arabanın altına sığınmış kimse müdahale etmiyormuş yakalama konusunda usta değil kimse sadece ciyak ciyak bağırıyormuş . belediye de rehabilite edilecek hayvanlar için geliyoruz dedi yaralı vs. kendi imkanlarınızla çıkarın dedi. Ben görevde olduğumdan gidemiyorum zaten mevki olarak uzak bi yerdeyim sosyal medyadan heryerden yazdım ama yardım edecek bir Allah'ın kulu çıkmadı..

pillikontes

kediyi kendi imkanlarımla kurtardım güvenli bir bölgeye aldık yavruları olan bir anne kedi vardı kabullendi şimdilik konu pasiftir..