Babaları Yanına Yanaşamıyor...

nihan1

Merhaba, 2 tane GOLDEN RET. köpeğim var 3 gün önce LUCY doğum yaptı sağlıklı 8 adet yavrumuz oldu. ancak ARES i yanına yaklaştırmıyor. ARES te bebekleri ile vakit geçirmek istese bile LUCY hırlamaya başlıyor. yavrulardan uzak olduklarında ıkısıde oyun oynamaya devam ediyorlar. aresi uzak tutmaya çalışıyorum lucy ve yavrulardan ancak bu kez ares ilgisiz hissediyor kendini. ne yapmalıyım.?

3 CEVAP

tubanur

Yavrular daha çok yeni. Annenin bu şekilde davranması çok normal. Zamanla düzelir merak etmeyin.

melisert

Evet Tubanur'un dediği gibi psikolojikmen o şekilde davranıyor olabilir. Yavrular daha minik . Kısa sürede düzelir insallah . Sevgiler. ♥

nihan1

teşekkürler arkadaşlar : )