Anne Kedinin Yavru Taşıması

vakdag

Balkonumda yaklaşık 2 haftadır bir aileyi misafir ediyorum. Yağmurdan kaçıp balkonuma sığındılar. Bir buçuk aylıktan fazlalar. Bunlar taşındıkları zamankinden daha da büyüdüler doğal olarak. Sanki anne kedi bunları taşımak istiyor da balkondan çıkaramıyormuş gibi geliyor. Balkon duvarı 90 cm. Sandalyeyle vs merdiven gibi bir şey yaptım ancak emin olamadım. Sizce çıkarabilir mi ya da anne yokken ben çıkarsam anne yavruları terk eder mi?

3 CEVAP

NSukun

Bence dokunmayın götürmek istese her türlü götürür bizim eskiden bahçede baktığımız kedi vardı merdiven dairesine doğurmuştu daha sonra yavrular bir aylık olunca getirip getirip pencereye çıkardı içeri alalım diye yani yavru ağzında 1bucuk metrelik pencereye zıpladı isterse götürür zaten başka bir huzursuzluğu vardır belki yavru kediler için toprak veya kum var mı balkonda bekli tuvalet eğitimi için yer ariyordur

vakdag

taşımaya çalıştı taşıyamadı. sonrasında bir cesaret kedileri alıp alıp koydum balkonun diğer tarafına. anne de hepsini koymamı bekledi hiçbir şey de yapmadı. bahçede uygun bir yerde konaklamaya başladılar.

Anonymus552223

Bu yavrular bayagi buyumus, isteyen olursa sahiplendirin anneyi dekisirlastirin bence