Kedi Tarağı Önerebilir Misiniz

NSukun

Kısa tüylü 3 tane kedim var eldiven aldım ama o daha çok uzun tüylü kediler için gibi ve çok uçuşuyor taramanın hiç bı anlamı kalmıyor etrafa yayılıyor hem kedilerim de sevmedi õnerebileceginiz tarak var mi

10 CEVAP

Simgeyldrm

Furminatör en iyisidir biraz pahali ama

jamesdeen

Furminator al kesinlikle. Çok ucuza satılanlar var onlar tüy çektiği için canını acıtıyor kedinin.
O ucuz olanları şöyle ayırabilirsiniz; ucuz olanların arka kısmında düğme yok. Arkasında düğme olmayanları almayın. Ayrıca o keskin olan tarak kısmında barkod var, ucuz olanlarda ise yok.
20 lira tasarruf edeceğim diye kedinin canını acıtmaya gerek yok. İyi olanını alın :)

bademthecatt

Petzoom taraklar çok güzel bir bakın isterseniz

Simgeyldrm

Bilmiyorum ben daha kullanmadim ama alicagim canini acittigini sanmam severek taratan kediler var canlari acisa taratmazlar. Sizde ödül mamasi veya sevdigi seyleri verirken tariyabilirsiniz ben genelde uyurken tariyorum kedimi

bademthecatt

Orijinal ürün canını acıtmaz bence sağlıklı tüyleri değil ölü tüyleri alıyor kedinizi kaçıp saklanamayacağı bir yerde tarayabilirsiniz furminatörle haftada bir kez taramayı öneriyorlar zaten onun dışında yine günlük tarama için başka bir tarağa ihtiyacınız olucak

Suraemir

Valla bende ki çakma furminatör canını acıtsa bizimki mırıl mırıl yatıp beklemez sanırımok güzel alıştı en azından 5 dakika yatıyor güzel taratıyor kendini

Ela999

Furminatörün kısa tüylü kediler için olan tarağını kullanabilirsiniz ama orijinal olmalı

Ince telli taraklar var.

https://www.petlebi.com/kedi-urunleri/dr-sacchi-tahta-sapli-kedi-ve-kopek-fircasi-8cm.html

Kendinden gecmesine yeterli olacaktir.

NSukun

Furminator yataklara baktım birkaç video izledim de o taraklar canını acitmiyor mi kedinin birde bizimkiler sevdirmiyor bile doğru düzgün öyle yatıp taratirlar mi kendilerini hiç bilmiyorum

NSukun

Teşekkürler cevaplarınız için en kısa zamanda denemeyi düşünüyorum