Test Of The Wild Mama Ve Farklı Öneriler

Havvanur1

Merhabalar bizim eski veterinerimiz sağ olsun beyaz renk köpeğime verilmemesi gereken bir mama verdi araştırdım iyice tüylere iyi geldiğini okudum ancak açık renkli kopeklere verilmemesi gerektiğini baska bit veterinerden öğrendim petshop a gittim orada mama konusunda olmaz sizin mama dedi bizim mama spectrum bu arada Tow mama önerdi 6 yildizli bir mamadir dedi tester verdi sizin düşünceleriniz nedir

2 CEVAP

Kuzucansu44

Ben köpeklerime Nd kullanıyorum. Bence çok iyi bir mama. Denemenizi öneririm.

yaprakonur

Taste of Wild yüksek doğal proteinli, kaliteli bir mama markasıdır yani ND, Orijen ve Acana ile aynı sınıftadır. Fakat bildiğim kadarıyla Türkiye'de kolay bulunabilen bir marka değil. Eğer bu sınıfta bir mama arıyorsanız deneyebilirsiniz.

Beyaz köpeklere verilmemesi gereken mamayı ilk defa duyuyorum ama. Hangi mama olduğunu ve nedenini de açıklayabilirseniz çok sevinirim, ben de öğrenmiş olurum.