Kedi Kısırlaştırma

siameselokito

Merhaba kedim 6 aylık kızgınlık dönemine girdi. Bu dönemi bir şekilde atlatıp kısırlaştıracağım ama daha küçük değil mi ? Bir de gimcat ın anti stress macunu hakkında bilgisi olan var mı onu böyle görünce çok üzülüyorum stresini azaltmak için kullanacağım

6 CEVAP

Linsenpai

Macundan kullanmadım ama benim kedim de 6 aylıkken kısırlaşmıştı gayet sağlıklı şuan

Macun hiç bir işe yaramıyor boşuna masraf yapmayın. kısa dönem olarak hormon iğnesi yaptırabilirsiniz kızgınlığı geçincede kısırlaştırırsınız. detaylı olarak videomda anlattım izlyebilirsiniz. Kızgınlık dönemi nasıl geçirilir.
instagram adresim

siameselokito

Teşekkür ederim

Kuzucansu44

Macunu kullanıyorum, işe yarıyor. Hiç kızgınlık için kullanmadım ama belki sakinleştirebilir. Macun dışında ben bir de Beaphar Sakinleştirici Kedi Ödülü kullanıyorum, belki bunu da deneyebilirsiniz

dilaraxx

erken kısırlaştırmak daha iyi,hem daha fazla strese giriyorlar zaman uzadıkça.

siameselokito

@vethekmehmetkoc videolarınızı izliyordum zaten :) fakat veterinerimiz yaşını doldurmadan kısırlaştırma yapamayacağını söyledi macun çok pahalı değil denemeye değer. Hormon iğnesinin de şu an bir faydası olmayacağını söyledi