Bonacibo Yavru Köpek Maması Nasıl? Tüy Dökümü Yapar Mı ?

Sulecrn

Köpegime bonacibo yavru mamsi alacağım. Iyi yorumlari olduğu kadar kötü yorumları da var. Özellikle tüy dökümü hakkında. Kullananlar varsa yada hakkinda bilgi sahibi olan varsa yardımcı olursa çok sevinirim :)

5 CEVAP

Mystic bonacibo'dan daha iyi sanirim butceniz bu kadarina yetiyor bu civarda onerebilecegim pek mama yok ama mystic'e bir bakin

ayturkurtem

yetişkin köpeğim için bonacibo kullanmıştım, 1 hafta gayet iştahlı yedi fakat daha sonra tüyleri çok kötü oldu ve zaten kendisi de yemeyi bıraktı.

Nakata

Bonacibo köpeğimize uzun vadede aşırı ağız kokusu yaptı , mystic kullanıyoruz hiç bir sikayetimiz yok.
Bonacibo için numune taleb edip ücretsiz deneyebilirsiniz kopeginizde :) biz öyle denemistik

Sulecrn

Teşekkürler

Sulecrn

Çok teşekkür ederim