Kedim Sürekli Hırlıyor

Merhaba Arkadaşlar 2 aylık yavru kedim var elime alınca sürekli hırlıyor bir hastalığı mı var sizinde başınıza geldi mi ?

3 CEVAP

polo

hırlama derken mırlama olmasın yani sizin sevgini hoşuna gittigi için çıkardıgı yogun ses tıslayıp kaçmıyorsa çokta sorun degil....

CEO23

Farkında olmadan hoşlanmayacağı bişey yaptıysanız bunu unutmamıştır muhtemelen bu yüzden hırlıyodur. Bırakın biraz sakinleşsin üstüne fazla gitmeyin daha kötü olur. Aynı şekilde devam ederse veterinere sorun. Çünkü sahibi olarak size hırlaması biraz garip:/

KediKasik

İstemeden rahatsız eden ya da istemediği bir hareket yaptığınız içindir. Yanlış bir yerine dokunmuş olabilirsiniz.