Yaz Ayına Girdiğimiz Şu Günlerde Hangi Marka Veya İçerikli Mama Önerirsiniz

ugurhci34

ŞUANDA KUZU ETLİ MAMA KULLANMAKTAYIM YAZ AYINDA HANGİ TADDAKİ MAMAYI KULLANMAMI TAVSİYE EDERSİNİZ

3 CEVAP

yaprakonur

Genel olarak yaz ayları için bazı köpeklerde egzamaya neden olduğu için tavuklu mamalar önerilmez, kuzulu önerilir.

oscar3535

Bizde kuzu etli kullanıyoruz

ugurhci34

yorumlar için teşekkürler araştırma sonuçlarında balık etli mamaları kullanmamızı önerdiler özellikle benim gibi büyük ırk besleyenler için