Havalimanı Çevresindeki Köpekler

eylemcaliskan

Selamlar herkese. İstanbul yeni havalimanında çalışıyorum ve gelip giderken yol kenarlarında onlarca köpek görüyorum. Havalar çok ısınmaya başladı, bu yüzden su ve mama bırakmak istiyorum ama aracım yok ve bildiğiniz üzere henüz bir ulaşım ağı olmadığı için servis kullanıyorum. Bahsettiğim bölgede hiçbir yerleşim alanı ya da otobüs durağı yok. Aynı zamanda taksilerin kullandığı güzergah da değil. Servis zaten bu bölgede personel indirmiyor ancak bir şekilde inip besleme yapsam bile geri dönmek için hiçbir yolum olmuyor. Günlerdir çözüm yolu arıyorum ama aklıma hiçbir şey gelmedi. Belki beyin fırtınası yaparsak besleme yapmamın bir yolunu bulabiliriz. Ya da en kötü bu bölgede besleme yapan gönüllüler biliyorsanız maddi destek açısından yardım etmek isterim. Teşekkürler, sevgiler

6 CEVAP

Kurter

Evlere servis veren phetshoplar var para verin adresi söyleyin ne kadar mama su kap birakilicaksa o yere gitsinler sizi goruntulu arasınlar ben manisadanim dağa bile çıkarttığım phetshopcular var arayıp söylüyorum yer konum belirtiyorum başka aklıma fikir gelmiyor benim yaptığım yöntem bu

Kurter

Sonuçta phetshoplar ne için var adamı arıyorsunuz taaa evinize getiriyor ne isterseniz iyilik yapan vu devirde düşünen olmaz yoktur azdır bazı şeyleri para acar paranın açamadığı kapı yoktur phetshopcuya para de yeter nasıl olsa hava yoluna yollatcaginiz ac hayvanlar için mama nereye baksaniz baya olduğu için gözü kapalı phetshopcu atlar düşüncesindeyim hava alanına yakın bir muhitte olan phetshopcu seçin ki daha rahat olur çoğu kişi gitmeyebilir manisa ufak yer olduğu için bir alo ile her yere yolluyorum ben sorun olmuyor ama büyük yerlerde nasıl tepki veririler bilemem en güzeli motor alicaksin götüreceksin dagiticaksin saga sola eğer phetshoptan da bi ses seda gelmez ise suda var oturduğunuz yerden taksiyi arayıp birlikte gitmeniz mamalar ile

Kurter

Araştırın konusun ev adreslerine eve getiren phetshopcular çok var iletişime geçin onlar i da yollatabilirsiniz saga sola

eylemcaliskan

Böyle bir uygulamayı daha önce hiç duymamıştım. Çok mantıklı geldi. Araştıracağım. Teşekkür ederim.

eylemcaliskan

Taksi fikri benim de aklıma geldi. Hatta iş çıkışı bir taksiciyle görüştüm ancak köy yolundan gitmediğini söyledi. Paralı yolu tercih ediyorlar. Herkes cebine bakıyor maalesef. Teşekkür ederim yardımlarınız için.

Kurter

Ne demek rica ederim