Kedilerde Mantar Konusunda Destek

Htc48

Merhabalar , 2 bucuk aylık scottish fold kedim var 5 gündür hasta :( 2 gözünün üstünde mantar cıktı ciddi anlamda tüyleri döküldü 2 taraftada simdilik sadece krem verdi veteriner ama aksine dahada açıldı mantar. Bu olayı yaşayan var mı aranızda fikirlerinizi rica ediyorum .

9 CEVAP

Asil50

Mantar olduğu kesin se ecosin tablet tavsiye ederim. Veterinerinize bir sorun isterseniz çünki her veterinerde bulunmuyor diye biliyorum.

bademthecatt

İnstagramdan nano havlu sprey sayfasına bakın spreyleri her türlü derde deva gibi bişey bende alıcam mendillerden aldım hatta egzama mantar herşeyde işe yarıyor ama ecosinde etkili

Ser77

Hap ve igne karacigere zarar verir dedigim urun crystalin harika .baska bir cozum once batikon 30 dk sonra dermotrosyd kremi mantarli bolgeye surebilirsiniz .etkilidir ama en az 2 ay gerekir .gunde 2 defa bu islem gerekir.

Gkocg

Ecosin instagram sayfasına bakın. Etkili baya. Ordan bulunduğunuz ildeki ecosin uygulayan veterineri sorun mesajla.

Cemrecookie

Kötü görünüyor terbisil kullandım ve kedime çok iyi geldi. Sokak hayvanlarına da kullanıyorum. Hapını kullanırsanız ezip mamaya karıştırın birde spreyi var. Ama içirebilirseniz hap daha etklili

Tendurdiyot ile yara bölgelerini silin Ecz den ketoral şampuan alın Ve yıkayın onunla. Sonrada travogen krem sabah öğle akşam.Önce tentürdiypt sonra krem. Gecince ye kadar.benim kedimd3 cok kısa sürede işe yaradı bu tedavi.

Ser77

Cok ugrastim mantarla 2 yil crystalin animal health adli urunu acil tavsiye ederim.arastirin siz de.

Ser77

Lamisil travocort gibi kremler mantari azdiriyor tavuk yedirmeyin bir de.

Ser77

Lamisil travocort gibi kremler mantari azdiriyor tavuk yedirmeyin bir de.