Kedimi Kısırlaştırdım

Merhaba arkadaşlar, bugün kedimi kısırlaştırdık. Şu an hareket vs ediyor durumu iyi ancak yemek yemedi( veteriner zaten sabah vermem gerektiğini ancak gece çok az verebileceğimi söylemişti) şimdi de kum kutusunun içinde yatıyor. Neden böyle bir şey yapıyor olabilir?

2 CEVAP

poughkeepsie

kendini güvende hissediyodur, karışmayın sağlığı açısından bi sıkıntı olmadığı sürece istediği yerde yatsın bence. narkozun etkisinden dolayı da yemek istemeyebilir ameliyat geçirdi sonuçta. çok geçmiş olsun :)

Anonymus552223

Saklanacak yer ariyorlar givende hissetmek icin. Baska rahat bir kutu ayarlayabilirsiniz