Ne Tür Kedi Kumu Alınmalıdır

Emel1234

Cinsi iran kedisi olan kedim var nasıl bi r kedi kumu almalıyım

7 CEVAP

Ela999

Kumla kedinin cinsinin alakası yoktur benim kedimde İran kedisi chinchilla biz woow kullanıyoruz çok memnunuz sizde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz

Kumla kedi cinsinin alakası yok nedne yazdiniz anlam veremedim. Her kedi icin onemli kriterlerden biri tozutmamasidir.

sekerfare21

Marketten alacaksaniz, Migros’ta aktif karbonlu Mir Mir var ben onu kullaniyordum ve memnundum.

bbeyzvv

clear cat

Ceydayyavuzz

Proline kullandim. ********da 20 litresi 38 lira kargo dahil. Denediklerum arasinda en uygub fiyatlisi ve kalitelisi buydu ama bence gec olmadab kedinizi cam peletine alistirin. Hem onlar icin saglikli,hem tuvalete atilabiliyor,hemde ev pislenmiyor. Basta alismalari zor oluyor ama alisinca cok iyi

tuanatuti

proline hiç önermiyorum ben de 20 litresini 45tlye aldım ********dan ama koku yapıyor çok kötü pişman oldum aldığıma

Ser77

Mirmir naturel kullaniyorum oneririm.bir bakin .