Tüy Dökümü

tuanatuti

ya henüz 70 günlük ama tüy dökmeye başladı iki üç gündür tüy döktüğünü görüyorum tüy dökmesi için erken değil mi

7 CEVAP

dilaraxx

Tüy döküyor derken yumak yumak mı döküyor?

dilaraxx

Ne marka mama kullanıyorsunuz ve mama harici ne veriyorsunuz?Vitamin kullanıyor musunuz?

Benimki 3-4 aylikken falan baslamisti dökmeye.

tuanatuti

hayır normalde elime sevince hiç tüy gelmezdi şimdi seviyorum başından kuyruğuna doğru elim tüy doluyor

tuanatuti

mama olarak şuan geçiş aşamasında royal caninden n&dye geçiyoruz mama harici yaş mama veriyorum vitamin kullanmıyoruz kullanmamız gerekir mi

dilaraxx

mama kötü değil nd , ama veterinerde tahlil yaptırıp vitamin kullanmanız gerekli bence eksikleri belirlesin royal canin'i bir an önce değiştirin,çok kötü bir mama .Vitamin eksikliği olabilir,ondan dolayı büyük ihtimal.Probiyotik besinlerle destekleyin.

Hatice00

Onceden yoksa ve mama geçişinden sonra olduysa nd marka bazı kedilerde tüy dökümü yapabiliyormus ben denemedim ama kullananların yorumlarından okumuştum.