Yazık Gerçekten Cins Kedilerin Sonu

Gulsahka

gerçekten şu yazıyı görünce o hayvancağıza acıdım. Sen git doğurt doğurt sırf ticari amaç ile kediyi kullan sonra da kısır değil bizi uyutmuyor diye mal gibi say. kısırlaştırmak yerine gönder gitsin. nasıl olsa yeni yavrular var onlar doğurur biraz da sizin için. sinirlerim bozuldu gece gece.

24 CEVAP

Evie

Bunlada bu cesareti veren de cins kedi olsun parayla satın alayım(!) diyen mahlukatlar yazık gerçekten çok yazık... insanlıktan bir gram nasibini almamışlar yüzlerine tükürmek lazım!

bsesennn16

Kedim yaşasın diye yapamayacağım şey yok belki 10.000 tl harcamışımdor. Enfeksiyon kaynaklı böbrek yetmezliği durumu var suan bunun için tüm gün ağladım. Bu insanlar neden böyle off

dilaraxx

Gerizekalılık beyinsizlik parayla mı?

Linsenpai

Arayıp sövmemem için tek bi neden verin bana

mds50

Komşumuzun kedisi doğurmuştu ben oradan sahiplendim cinsi vs umrumda değildi en müsait zamanda da kısırlaştıracağım çevremde yavru isteyen çok ama güvenemiyorum kimseye bunlar eldiven maske gibi kullanıp atıyor kenara inanılmaz yazık

Iltu

İnsanlar sahiplenmek yerine satın almaya devam ettikçe bu iğrenç insanlar o canları satmaya devam edicek.. allah islah etsin bu yaratıkları

Kurter

Bayan mi bu ona göre sovucem biraz nazik olayim erk3kse sorun yok

Kurter

Açmıyor Pezevenk okadar uzun sovucem ki kağıda yazdim aklımda tutamam diye aslında bu ipneyi wahtspta guruba alıcaz sövüp durcaz sonra dan engelliucez

Kurter

Yazdımda aradjmda hic bir şekilde cewap vermiyor