Yazık Gerçekten Cins Kedilerin Sonu

Gulsahka

gerçekten şu yazıyı görünce o hayvancağıza acıdım. Sen git doğurt doğurt sırf ticari amaç ile kediyi kullan sonra da kısır değil bizi uyutmuyor diye mal gibi say. kısırlaştırmak yerine gönder gitsin. nasıl olsa yeni yavrular var onlar doğurur biraz da sizin için. sinirlerim bozuldu gece gece.

24 CEVAP

poughkeepsie

kesin onu da parayla sahiplendirecektir o kadar kullanmasına rağmen

Fatmakrkmz

Hayır ben anlamıyorum. Evinde beslediği her an yanında olduğu canliyla aranda nasıl vicdani bir bağ oluşamaz ? Gerçekten çok yazık. Canından bir parça okuyor onlar nasıl acı cekmelerine göz yumuyorlar anlam veremiyorum :(

Gulsahka

05422320016 numarası buymuş. nasıl sinir etti beni ya. Hadi bebekleri olsun bakarız denir de ama artık uyutmuyor aslında olan eminim daha doğurmuyor ya da paramız bitti ya da hastalığı çıktı yeni bebekler var elimde büyük ihtimalle. gerizekalı kedi bakmanın sadece ticari olduğunu sanan embesil. arkadaşlarım var cins kedisi olan ama artık bizi uyutmuyır diye hiç biri satmadı. gidip kısırlaştırdı. "kısırlaştırma günah" diyen insanlar keşke hayvanlar üzerinde ticaret yapmanın da günah olduğunu bilse.

poughkeepsie

yuh çok yazık ya

Alaracatlover

Bu yazı bence '' cins kedi venim doğurturum evde bulurum '' diyenlere gelsin. Siz bulursunuz evde o evdeki insanlar ona hangi gözle bakar

psabrk

İstediğiniz kadar diyin.
İstediğiniz kadar cins kedi alma diyin.
Ama insanlar asla durmuyor.Bu sitedede var o insanlardan alma de, annesi ne çekiyor de umurunda dahi değil sanane alırım diyor tamam bananede hayvanseversen ne diye göz göre göre alıyorsun.
Rezillik damızlık olarak kullanmış kediyi şimdide işi bitti tabi.

Kurter

Tamam numarasını aldim iftardan sonra hepinizin adına sovucem siz ispirto ile pamukları hazırlayın yeter

dilaraxx

@Alaracatlover
birde yaptıkları çok normal birşeymiş gibi kavga ediyorlar tepki gösterince.

Gulsahka

Ben de kedimi sahiplendim. cins kırması olduğunu söylediler ama bunun önemi var mı? yok. önceden de şiddet görmüş. sırf rengi böyle diye mi vurdunuz! tabii sizin için para getirmez. mır mır ve akıllı bir kedi olduğu da umrunuz da değildir tabii yüzüne bakıyor musunuz kedinin. doğursun da yavrular sağlıklı olsun yoksa para etmez. Allah ıslah etsin!

Linsenpai

@kurter var telefonu, yorumların ilk sayfasında paylaşılmış

blue_hpood

salak ararsan ortalık dolu

Cansumuezza

O kadar fazla var ki bunlardan. Bu cins denilen hayvanların neler cektiklerini bir bilseniz çoğu ömürlerini bir oda icinde zorla ciftlestirilerek geciriyor. Allah bu hayvanlara bu şekilde bir hayat sürdüren insanları kahretsin burunlarindan gelsin hersey başka bir sey istemiyorum.

Cansumuezza

Vicdan mi var onlarda ki bağ olussun? Onlar için bu hayvanlar mal gibi üstünden kâr yapacakları yapmayınca bir kenara attıkları şeyler.

Kurter

Bu nu şikayet etsenize kimmiş bu teli yok.mu

Kurter

Tel nosun verinde bi nefes alip verip kapatayım sapık gibi o anlar