Kedinin Dikiş Yerine Batikon Sürmeli Miyim?

Ranackmk

Açık yarası olan sokak kedisini 2 gün sonra belediye veterinerine götürdüm veteriner fazla ilgilenmedi dikiş attı 10 gün sokağa çıkmaması gerektiğini söyledi ve onun dışında bilgilendirme yapmadı kedinin dikiş yerine batikon sürmeli miyim? Bir de anlayan birisi varsa dikişi bana garip geldi bir yanlışlık var mı?

5 CEVAP

Ser77

Veterinere sorun lutfen ama bildigim surulur mikrop kapmasin diye ya da veterrinerler bir merhem veriyorlar...

Opiaa

O nasıl bir dikiş yama yapar gibi

Anonymus552223

Bence surmelisiniz. Kisirlastirmadan sonra bile suruluyo ufacik yaraya.

Gelyahron

Kantoron yağı sürün çok faydalı

dilaraxx

Dikiş bir acaip geldi ama,sürün siz arkadaşların dediği gibi.