Kedimin Kulaginda Bir Sorun Var Mi

Simgebykl

Kedim arada kulagini kasiyor ve basini salliyor, kiri var fakat kokmuyor. Bir sorunu var gibi gozukuyor mu acaba ve kulak arkasi tuyleri normal mi

3 CEVAP

pillikontes

kulak uyuzu olabilir bizim ufaklıkta da olmuştu siyah siyah kirler sürekli kulağını kaşıyor ve sallıyordu vet. gittiğimizde kulak uyuzu dedi içinden bayağı kir çıkardı oryderml pomad verdi ve antibiyotik iğne yaptı.. eğer kulağını özellikle de içine doğru kaşıyor ve sallıyorsa dikkat edin döklen siyah yada kahverengi pul pul şeyler varsa kesinlikle kulak uyuzudur..Resimde kir gözüküyo çünkü

Alaracatlover

Evi kontrol edin dökülen bir şey var mı yere diye, var ise geçmiş olsun kulak uyuzu olabilir:(

Simgebykl

Yok yere birsey dokmuyor. Insallah cikmaz tesekkurler