Kedimin Kulaginda Bir Sorun Var Mi

Simgebykl

Kedim arada kulagini kasiyor ve basini salliyor, kiri var fakat kokmuyor. Bir sorunu var gibi gozukuyor mu acaba ve kulak arkasi tuyleri normal mi

3 CEVAP

dilaraxx

kedilerin kulak çevresi tüyleri neredeyse tüm kedilerde az oluyor zaten, kulak temizlemek için solüsyonlar var onlardan alabilirsiniz bir sorun yok bence,ya da veterinere uğradığınızda söyleyin temizlesin.

ZehraBulutt

Kirden rahatsız olduğu için kulağını kısıp, başını sallar. Dışarıdan bile görünüyor kirler, temizleyin de rahatlasın hayvan.

zerenozkaya

Kulak uyuzu olabilir kir siyah siyahsa.Doktora görünün derim