Enfeksiyon Kaynaklı Böbrek Yetmezliği Mutlaka Okusun.

bsesennn16

Kedim 3 yaşında enfeksiyondan kaynaklı oluşan bir böbrek yetmezliği var kreatin 3 küsür cıktı üre 238 cıktı 30 nisanda üre 48 kreatin 0.98 cıkmıştı. Enfeksiyondan kaynaklı bu tip sorun yaşıyanlarınız var mı ? Düzeldiler mi ? Doktor %60 düzelir dedi. Yaşından dolayı ve enfeksiyondan oluştuğu için. Kedisinde böbrek sorunu olan arkadaşlarım yardımcı olabilir mi bilgisizim. Şuan sadece tavuk yiyor bide. Boğazındaki enfeksiyondan yemek yemek istemiyor. Doktoru yesin şu raddede sıkıntı yok diyalize gerek yok şuan dedi. Düşüncelerinizi yazar mısını?

3 CEVAP

ZehraBulutt

Boğaz enfeksiyonundan kaynaklı mı değerleri yükseldi, düzelir öyleyse, antibiyotik kullanıyorsunuz di mi.

bsesennn16

Kullanıyoruz. İşlevini kaybetmiş sonuçta ama genede risk var. Enfeksiyon böbreklere zarar vermiş dedi doktor. Yüreğime su serptiniz cok sağolun arkadaşlar düşüncelerinizi öğrenmek istiyorum. Aynı durumu yaşayan kimse yok mu

bsesennn16

Bu arada böbrekte büyüme ve enfeksiyon tabaka yok suanlık