Annemi Tavşan Almaya Nasıl İkna Edebilirim

Cafeee

Annem tavşan almama izin vermiyor babamsa annen izin verirse alırım diyor annemi bir türlü ikna edemiyorum yardım edin

25 CEVAP

Cafeee

Tabikide tüm ihtiyaclarını karşılıyacagım

Kuzucansu44

Tavşan kadar kötü kokan birşey yok gerçekten. Ben guinea pig de baktım, tavşandan bir nebze iyi. İkisine de tuvalet eğitimi vermiştim ama tavşanın tuvaleti çok kötü korkuyor.

Cafeee

Kafesini hergün temizlerim kokmaz

Cafeee

Benim annemi ikna etmem lazım annem zaten alınan hayvanı geri vermeye kıyamaz

Cafeee

Benim annemi ikna etmem lazım başka fikri olan lütfen yazsın

nidaxu

şu sitede ilk defa bir hayvanın kötülendiğini görüyorum ben şok:d harbiden o kadar kötü mü kokuyo tavşanlar ya ben küçükken bir arkadaşımda vardı ama hiç koku almamıştım gerçi çok yaşamamıştı ölmüştü

Cafeee

İkna nasıl edebilirim bir türlü ikna olmuyor annem

Cafeee

Yarın petshopa gidicegiz ve bakıcagız umarım alırız herkeze teşekkürler

Anonymus552223

Petshoptan balik almaya dahi karsiyim. Baliklar icin de satin alma sahiplen diyorum:) ayrica dogal ortami olan hayvanlari eve kapatmamaliyiz.

yarengur05

Aldın mı?